lv ru en

Ar WedVideo jums tiks nodrošināta kvalitatīva kāzu video filmēšana

Mūsdienās ir grūti iedomāties kāzas bez videokameras. Un, ja iepriekš tika filmēta tikai svinīgā reģistrācija dzimtsarakstu nodaļā, tagad video filmēšana bieži aptver visu svētku dienu. Patiesībā pārsteidzošākie, interesantākie un aizraujošākie brīži notiek galvenokārt neoficiālajā daļā, tāpēc gribās iemūžināt tieši tos. Turklāt tagad arvien lielāku popularitāti iegūst Love Story video, kas ļauj iejusties aktieru lomās, parādīt ar mīļoto cilvēku saistītu dzīves mirkļu šarmu un skaistumu. Droši vien katrs no mums kādreiz mēģināja iejusties romantiskas filmas varoņa lomā, kas aizkustināja ar savu juteklību un skaistumu, un reizēm mēs patiešām gribējām izjust filmā attēlotās sajūtas. Un tieši Love Story filmēšana ļauj īstenot šo sapni.


Gan kāzu, gan Love Story video filmēšana dod unikālu iespēju izveidot savu stāstu, burvīgu pasaku, piepildot to ar mīlestību.

Ja jūs meklējat kāzu fotogrāfu, kas uzņems vissvarīgāko un svinīgāko mirkli ikviena cilvēka dzīvē un veiks labāko video montāžu, vērsieties pie mums. Pie mums strādā profesionāļi, kas nepalaidīs garām nevienu detaļu, nevienu mīlas un laimes pilnu jaunlaulāto skatienu un interesanto mirkli kāzu reģistrācijas, pastaigas vai banketa laikā.

Video studija WedVideo ir jūsu izvēle.


Kāpēc kāzu video filmēšana ir jāuztic mūsu WedVideo studijas profesionāļiem?

  • Jums negribās tērēt savu laiku, braucot uz tikšanos ar neprofesionāliem operatoriem?
  • Jums ir nepieciešama augstas kvalitātes kāzu video filmēšana par saprātīgu cenu?
  • Jūs vēlaties maksimāli ātri atrisināt šo jautājumu un pēc tam nenožēlot izdarīto izvēli?

Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir “jā”, droši zvaniet mums pa tālruni, kas ir norādīts mūsu profesionālās studijas mājaslapā, vienojieties par tikšanos ar fotogrāfu vai video operatoru un izdariet savu izvēli. Savā darbā mēs izmantojam tikai profesionālu augstvērtīgu aprīkojumu, kas ļauj veidot neatkārtojamus kadrus un veikt ideālas kāzu filmas montāžu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu operatoru vidū jūs atradīsiet to vienīgo, kas netraucēs jūsu kustības, nesamulsinās jūs ar kameru un nofilmēs jūsu spilgtāko un neaizmirstamo dienu, atspoguļojot filmā visas jūsu jūtas un emocijas.

  • _MG_9602
  • IMG_1674
  • _MG_1424
  • IMG__DA-227
  • Videoservice.lv-40-1920
  • _MG_6264
Sākt projektu Vēlaties strādāt ar mums? Tad sāksim start project