lv ru en

Kāzu video filmēšana Rīgā

Unikālas idejas, radoša pieeja un tikai kvalitatīvi kadri.

Kādreiz Alfreds Hičkoks teica: video atšķiras no dzīves tikai ar to, ka garlaicīgākie mirkļi no tā jau ir izgriezti. Mūsu veiktā kāzu video filmēšana Rīgā ir tā pierādījums. Jūsu uzmanībai piedāvātajā video tiks iemūžināti tikai visinteresantākie mirkļi: jūs atcerēsieties šo notikumu ar smaidu un prieku. Kāzu video filmēšana būs ne tikai visspilgtākā jūsu mīlestības un laimes liecība, bet arī pārliecinošs mūsu profesionālisma un iedvesmas pierādījums.

Kāzu video filmēšana? Noteikti!

  1. Tikai labs video var parādīt visas kāzu svētku nianses.
  2. Kāzu diena visinteresantākajās tās detaļās, aizkustinošs mīlas stāsts, spilgtākie mirkļi fantastiskajā filmā - tas viss ir kāzu video.
  3. Tikai tas ļaus jūsu bērniem redzēt, kādi jūs bijāt pirms viņu piedzimšanas: cik maiga un skaista līgava bija viņu manna, un cik jautrs un uzmanīgs līgavainis bija tētis.
  4. Video ļaus parādīt kāzu ceremonijas galvenos mirkļus tiem, kuri nevarēja to apmeklēt.
  5. Jūs pat nevarat iedomāties, kā kāzu video palīdzēs jums atdzīvināt brīvo laiku, atsvaidzināt attiecības, atcerēties patīkamākos mirkļus un sevi - jaunus un daudzsološi laimīgus.

Mēs piedāvājam

  1. Individuālu pieeju un tikai oriģinālas idejas.
  2. Unikālo video filmēšanas scenāriju, ievērojot visas jūsu vēlmes.
  3. Dažādus video formātus — pēc izvēles un komplektā.

Kāzu video filmēšana Rīgā — aizraujošs un interesants process. Rīga tiek pamatoti uzskatīta par unikālu Baltijas piekrastes pērli, ainavu fotografēšana sola tik daudz iespēju radīt interesantus video - ideju skaits ir nebeidzams.

Katram pārim mēs piedāvājam izvēlēties savu kāzu pastaigu maršrutu, apmeklējot pilsētas ievērojamās vietas, romantiskos dārzus un mājīgās parka zonas. Mēs izpildām jebkādas kaprīzes.

Cik maksā kāzu foto un video?

  • Akcija 25% līdz 2020. gada 9. martam uz kāzu foto vai kāzu video.

Vairāk...

Sākt projektu Vēlaties strādāt ar mums? Tad sāksim start project